formularz kontaktowy z wydawnictwem
„KRAKOWSKI RYNEK NIERUCHOMOŚCI”
 

imię i nazwisko
adres email
temat pytania
treść pytania
    
  logowanie do panelu klienta
 
adres email
hasło
Strona główna Artykuły Archiwum Redakcja

Dwutygodnik „Krakowski Rynek Nieruchomości”


Dwutygodnik „Krakowski Rynek Nieruchomości” ukazuje się nieprzerwanie od 1994 roku i jest niekwestionowanym liderem na rynku. Zawiera prezentacje ofert z rynku pierwotnego, oferty biur nieruchomości i ogłoszenia osób prywatnych.

Na łamach dwutygodnika ukazują się również artykuły dotyczące prawnych i finansowych aspektów funkcjonowania branży nieruchomości, bieżące informacje i relacje z najważniejszych wydarzeń zarówno na krakowskim, jak i na ogólnopolskim rynku nieruchomości, wywiady z przedsiębiorcami oraz osobami reprezentującymi związane z rynkiem nieruchomości organizacje, a także wykaz podstawowych wskaźników dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Wśród autorów, z którymi współpracuje „Krakowski Rynek Nieruchomości”, są m.in.: pracownicy naukowi Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego, prawnicy, finansiści.

Pismo jest adresowane do następujących grup odbiorców: deweloperów, pośredników nieruchomości, zarządców, administratorów, rzeczoznawców, architektów, przedsiębiorców budowlanych, producentów i dostawców materiałów budowlanych, kancelarii prawnych, banków, instytucji finansowych, firm ubezpieczeniowych, a przede wszystkim osób zamierzających kupić, sprzedać lub wybudować dom, lokal użytkowy czy mieszkanie.
Dwutygodnik jest dystrybuowany na obszarze województwa małopolskiego oraz w dużych miastach na terenie całej Polski. Jego średni nakład wynosi 6000 egzemplarzy.

Redakcja nie ogranicza się jedynie do tworzenia czasopisma, ale współuczestniczy w organizacji rynku nieruchomości i animuje związane z tym rynkiem istotne wydarzenia – od kilku lat na przykład jest patronem medialnym Krakowskich Giełd Domów i Mieszkań organizowanych przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań (SBDiM) oraz corocznych konferencji organizowanych przez Instytut Analiz Monitor Rynku Nieruchomości, obejmuje patronatem medialnym również różnego rodzaju konferencje związane z rynkiem budowlanym i inwestycyjnym odbywające się na terenie Krakowa.
Redakcja „Krakowskiego Rynku Nieruchomości” otrzymała również dyplom Kongresu Budownictwa przyznawany pismom z branży budowlanej.